Hori Hori mes & planter
Dit multifunctionele tuingereedschap is een mes, zaag en een graafgereedschap. Het kan ook worden gebruikt voor het verplanten van zaailingen of als meetinstrument voor het poten van bloembollen (met cm en inch markering op lemmet voor het meten van de pootdiepte).
Het Hori Hori mes verscheen voor het eerst in Japan rond de middeleeuwen, in de 13e of 14e eeuw. Het woord “Hori” betekent graven in het Japans. Met zijn gebogen, gekarteld en vlijmscherp lemmet is het mes geschikt voor het graven of snijden door wortels en taaie grond.
Meer informatie
Misschien bloei jij hier ook van op:
En heb je deze al ontdekt?
🌸 Duizenden dozen vol geluk, elk jaar opnieuw
Vanuit onze eigen kwekerij versturen we ieder seizoen miljoenen bloembollen, knollen en zaden.
Niet zomaar dozen, maar duizenden pakketjes vol verwondering en bloeikracht.
Want wie tuiniert, kweekt een beetje geluk – voor zichzelf of een ander.
Dit zeggen klanten over ons:
Heel veel tulpenbollen 🌷 besteld.
Supermooie kleuren samengesteld. Pakket heel snel ontvangen, heel mooi en gezellig ingepakt. Een echt kadootje 🎁 om open te maken!
Een heel goede service, en ook na de levering helpen ze je nog altijd. En de kwaliteit van de bloembollen is heel goed. Doe zo voort, ik ga zeker reclame voor jullie maken hier in België.
Top kwaliteit producten met gunstige prijzen en vooral hele klantvriendelijke service.
Gewoon een email met je commentaar of klacht en je krijgt eerlijke reactie en geheel kosteloos een nieuwe product, ik ben een tevreden klant
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.